Registruokitės ir prisijunkite prie naujos dalyvių grupės jau šiandien!

Registracijos forma
Registruokitės užpildydami žemiau esančius laukelius ir prisijunkite prie praktinių nuotolinių mokymų programos „Elektroninė prekyba ir eksportas 2025: nuo idėjos iki rezultato!” naujos dalyvių grupės! 👉🎓 Galite pradėti mokytis ir ruoštis tiesioginėms transliacijoms iškart po registracijos patvirtinimo – susipažindami su parengiamąja mokymų medžiaga ir įvadiniais vaizdo įrašais!
✔ Tiesioginės interaktyvios Full HD kokybės paskaitų transliacijos 2024.08.20 d., 2024.08.27 d., 2024.09.03 d., 2024.09.10 d., (antradieniais, 13:00-14:30 val. Lietuvos laiku) ✔ 1+1 dalyvių vietos (akcija!) – nemokama papildoma vieta ir prisijungimas Jūsų darbuotojams(-oms)/draugams(-ėms)/kolegoms(-ėms), iš viso 2 vietos už vienos kainą! Dalyvaukite kartu su savo komanda! ✔ Tiesioginės nuotolinės paskaitos transliuojamos ZOOM WEBINARS platformoje, galima peržiūrėti vaizdo įrašus ir atlikti namų darbus Jums patogiu laiku ✔ 🎁 NEMOKAMA DOVANA: pilnai paruošta darbui WOOCOMMERCE, PRESTASHOP arba OPENCART platformos Elektroninė parduotuvė ✔ Tiesioginių paskaitų transliacijų Full HD kokybės vaizdo įrašai, prieinami 90 dienų ✔ Mokymų medžiaga PDF formatu ✔ Individualios užduotys, testai ✔ Mokymosi rezultatų vertinimas ✔ Baigimo sertifikatas ✔ Visos surinktos lėšos skiriamos paramai ir labdarai
*Įmonės pavadinimą arba kodą išankstinės sąskaitos išrašymui nurodykite žemiau esančiame laukelyje
Įmonės rekvizitai sąskaitos išrašymui bus automatiškai sugeneruoti iš portalo Rekvizitai.lt duomenų bazės
*Nebūtina, galima nurodyti vėliau – po registracijos patvirtinimo
*Nebūtina, galima nurodyti vėliau – po registracijos patvirtinimo

"Ačiū už mokymus, už pasidalintas žinias. Patikėjau Jūsų nuoširdumu, pakėlėte motyvaciją! Žengiame pirmuosius žingsnius elektroninėje prekyboje. Stengsimės įgyvendinti savo idėją ne tik Lietuvos mastu, nors prieš tai tokių ambicijų sau nekėliau. "
p. Elina Paulikienė
UAB "Taurunija"
"Buvo labai įdomus ir susimąstyti verčiantis penktadienis. Negaliu nesistebėti ir nesižavėti kaip aiškiai inžineriškai išreikšta Jūsų asmenybė pasiekė tokių puikių pardaviminių rezultatų. Tikiuosi dar turėsiu galimybių pabendrauti ir pasidalinti savo įžvalgomis apie UK rinką ir galbūt apie plėtrą USA rinkoje."
p. Nerijus Virbickas
Modus Group
"Nuoširdžiai ačiū labai už puikius mokymus! Ko gero, tai buvo geriausi mokymai, kiek man teko klausyti – tikrai daug puikių praktinių patarimų!"
p. Emilija
UAB Piccoli
"Norėjau padėkoti už puikius mokymus apie Elektroninę prekybą! Esu dirbusi apie 12 metų pardavimuose tiesiogiai su klientais, tačiau man visada įdomu buvo prekyba internetu. Pateikėte tikrai vertingos informacijos, dabar tik reikia ramiai ją sukramtyti ir veikti :-)"
p. Sigita Narkienė
UAB Avastata
"Ačiū už nerealius mokymus!"
p. Vaidotas Samuolis
KRKA Group