Atnaujinta mokymų programa!

Tai vitaminai Jūsų E-komercijos STARTUI!

✅ Raskite naujas nišas ir produktus Elektroninei prekybai ✅ Kurkite ir efektyviai valdykite nuosavus E-prekybos projektus ES, JAV, UK, Skandinavijoje ✅ Išmokite vadovauti El. Prekybos komandai ✅ Tapkite E-komercijos Bosu(-e) per 30 dienų!

Registracija mokymams
Registruokitės užpildydami žemiau esančius laukelius ir prisijunkite prie atnaujintos nuotolinių mokymų programos „Elektroninė prekyba 2022-2023: eksporto STARTAS Vakarų ES, UK, JAV“ motyvuotų dalyvių grupės! 👉🎓
✔ Tiesioginės interaktyvios paskaitų transliacijos 2022.02.15 d., 2022.02.22 d., 2022.03.01 d., 2022.03.08 d., (antradieniais) ✔ 1+1 dalyvio(-ės) vieta – nemokama papildoma vieta ir prisijungimas Jūsų darbuotojui(-ai)/draugui(-ei)/kolegai(-ei) ✔ Užsiėmimai vyksta ZOOM WEBINARS platformoje, 13:00 – 15:00 val. (Jūsų patogumui galima žiūrėti vaizdo įrašus ir atlikti užduotis individualiai) ✔ PRIEDAS Nr.1: įvadinis video mokymų kursas „E-komercijos strategija, valdymas ir plėtra Pradedantiesiems“ – nuotolinių paskaitų vaizdo įrašai ir namų darbų užduotys (bendra trukmė 10 val. 30 min.) ✔ PRIEDAS Nr.2: pilnai paruošta darbui Woocommerce arba Opencart sistemos Elektroninė parduotuvė ir nemokama asmeninė lektoriaus konsultacija ✔ PRIEDAS Nr.3: prisijungimas prie uždarų E-komercijos Akseleratoriaus grupių-forumų, kuriuose galėsite sekti realių pavyzdinių mentoriaus E-komercijos projektų USA, UK, DE ir FR vystymąsi ✔ Tiesioginių transliacijų įrašai, prieinami 90 d. ✔ Mokymų medžiaga PDF formatu ✔ Individualios užduotys, testai ✔ Mokymosi rezultatų vertinimas ✔ Baigimo sertifikatas ✔ Visos surinktos lėšos skiriamos labdarai ir paramai
*Įmonės pavadinimą arba kodą išankstinės sąskaitos išrašymui nurodykite žemiau esančiame laukelyje
Įmonės rekvizitai bus automatiškai sugeneruoti iš portalo Rekvizitai.lt duomenų bazės
satif
"Ačiū už mokymus, už pasidalintas žinias. Patikėjau Jūsų nuoširdumu, pakėlėte motyvaciją! Žengiame pirmuosius žingsnius elektroninėje prekyboje. Stengsimės įgyvendinti savo idėją ne tik Lietuvos mastu, nors prieš tai tokių ambicijų sau nekėliau. "
p. Elina Paulikienė
UAB "Taurunija"
"Buvo labai įdomus ir susimąstyti verčiantis penktadienis. Negaliu nesistebėti ir nesižavėti kaip aiškiai inžineriškai išreikšta Jūsų asmenybė pasiekė tokių puikių pardaviminių rezultatų. Tikiuosi dar turėsiu galimybių pabendrauti ir pasidalinti savo įžvalgomis apie UK rinką ir galbūt apie plėtrą USA rinkoje."
p. Nerijus Virbickas
Modus Group
"Nuoširdžiai ačiū labai už puikius mokymus! Ko gero, tai buvo geriausi mokymai, kiek man teko klausyti – tikrai daug puikių praktinių patarimų!"
p. Emilija
UAB Piccoli
"Norėjau padėkoti už puikius mokymus apie Elektroninę prekybą! Esu dirbusi apie 12 metų pardavimuose tiesiogiai su klientais, tačiau man visada įdomu buvo prekyba internetu. Pateikėte tikrai vertingos informacijos, dabar tik reikia ramiai ją sukramtyti ir veikti :-)"
p. Sigita Narkienė
UAB Avastata
"Ačiū už nerealius mokymus!"
p. Vaidotas Samuolis
KRKA Group