130 proc. praktinės žinios

✅ Raskite naujas nišas ir produktus Elektroninei prekybai ✅ Kurkite ir efektyviai valdykite nuosavus E-prekybos projektus ES, JAV, UK, Skandinavijoje ✅ Išmokite vadovauti El. Prekybos komandai ✅ Tapkite E-komercijos Bosu(-e) per 30 dienų!

Registracija mokymų programai
Sveikiname jungiantis prie šaunios nuotolinių mokymų programos „Efektyvus E-komercijos STARTAS ir plėtra užsienyje 2021. Pradedantiesiems.“ dalyvių grupės! 👉🎓
MOKYMŲ PAKETAS: ✔ Pagrindinė mokymų sesija lapkričio-gruodžio mėn. (penktadieniais) 2020.11.20 d.,2020.11.27 d., 2020.12.04 d. ir 2020.12.11 d. ✔ Tiesiogiai internetu, 10:00 – 12:00 val., ZOOM WEBINARS platformoje (Jūsų patogumui galima žiūrėti vaizdo įrašus ir atlikti užduotis individualiai) ✔ DOVANŲ: „E-komercijos strategija, valdymas ir plėtra 2021 pradedantiesiems“ – įvadinių nuotolinių paskaitų vaizdo įrašai (7 vnt., bendra trukmė 10 val. 30 min.) ir namų darbų užduotys ✔ DOVANŲ: puikiai veikianti Woocommerce arba Opencart sistemos Elektroninė parduotuvė ir nemokama asmeninė lektoriaus konsultacija ✔ Tiesioginių transliacijų įrašai, prieinami 90 d. ✔ Mokymų medžiaga PDF formatu ✔ Individualios užduotys, testai ✔ Mokymosi rezultatų vertinimas ✔ Baigimo sertifikatas
*Įmonės pavadinimą arba kodą išankstinės sąskaitos išrašymui nurodykite žemiau esančiame laukelyje
Įmonės rekvizitai bus automatiškai sugeneruoti iš portalo Rekvizitai.lt duomenų bazės
"Ačiū už mokymus, už pasidalintas žinias. Patikėjau Jūsų nuoširdumu, pakėlėte motyvaciją! Žengiame pirmuosius žingsnius elektroninėje prekyboje. Stengsimės įgyvendinti savo idėją ne tik Lietuvos mastu, nors prieš tai tokių ambicijų sau nekėliau. "
p. Elina Paulikienė
UAB "Taurunija"
"Buvo labai įdomus ir susimąstyti verčiantis penktadienis. Negaliu nesistebėti ir nesižavėti kaip aiškiai inžineriškai išreikšta Jūsų asmenybė pasiekė tokių puikių pardaviminių rezultatų. Tikiuosi dar turėsiu galimybių pabendrauti ir pasidalinti savo įžvalgomis apie UK rinką ir galbūt apie plėtrą USA rinkoje."
p. Nerijus Virbickas
Modus Group
"Nuoširdžiai ačiū labai už puikius mokymus! Ko gero, tai buvo geriausi mokymai, kiek man teko klausyti – tikrai daug puikių praktinių patarimų!"
p. Emilija
UAB Piccoli
"Norėjau padėkoti už puikius mokymus apie Elektroninę prekybą! Esu dirbusi apie 12 metų pardavimuose tiesiogiai su klientais, tačiau man visada įdomu buvo prekyba internetu. Pateikėte tikrai vertingos informacijos, dabar tik reikia ramiai ją sukramtyti ir veikti :-)"
p. Sigita Narkienė
UAB Avastata
"Ačiū už nerealius mokymus!"
p. Vaidotas Samuolis
KRKA Group