Vietų skaičius labai ribotas!

Registracijos forma
Registruokitės užpildydami žemiau esančius laukelius ir prisijunkite prie praktinių nuotolinių mokymų programos „Elektroninė prekyba 2023-2024: eksporto ir pardavimų STARTAS Europoje, JAV, UK, Skandinavijoje, Baltijos šalyse” naujos dalyvių grupės! 👉🎓 Galite pradėti mokytis ir ruoštis tiesioginėms transliacijoms iškart po registracijos patvirtinimo – susipažindami su parengiamąja mokymų medžiaga ir įvadiniais vaizdo įrašais!
✔ Tiesioginės interaktyvios HD paskaitų transliacijos 2023.06.13 d., 2023.06.20 d., 2023.06.27 d., 2023.07.04 d., (antradieniais, 13:00-14:30 val. Lietuvos laiku) ✔ 1+1 dalyvių vietos (akcija!) – nemokama papildoma vieta ir prisijungimai Jūsų darbuotojams(-oms)/draugams(-ėms)/kolegoms(-ėms), iš viso net 3 vietos už vienos vietos kainą ✔ Tiesioginės nuotolinės paskaitos transliuojamos ZOOM WEBINARS platformoje, galima peržiūrėti vaizdo įrašus ir atlikti namų darbus Jums patogiu laiku ✔ 🎁 DOVANA Nr.1: įvadinis video mokymų kursas „E-komercijos strategija, valdymas ir plėtra Pradedantiesiems“ – mokomieji vaizdo įrašai ir namų darbų užduotys, skirta pasirengimui pagrindei nuotolinių paskaitų sesijai ✔ 🎁 DOVANA Nr.2: pilnai paruošta darbui WOOCOMMERCE, PRESTASHOP arba OPENCART platformos Elektroninė parduotuvė ✔ 🎁 DOVANA Nr.3: prisijungimas prie uždarų E-komercijos Akseleratoriaus grupių-forumų, kuriuose galėsite sekti realių pavyzdinių E-komercijos projektų USA, UK, DE ir FR vystymąsi ✔ Tiesioginių paskaitų transliacijų HD vaizdo įrašai, prieinami 90 dienų ✔ Mokymų medžiaga PDF formatu ✔ Individualios užduotys, testai ✔ Mokymosi rezultatų vertinimas ✔ Baigimo sertifikatas ✔ Visos surinktos lėšos skiriamos paramai ir labdarai
*Įmonės pavadinimą arba kodą išankstinės sąskaitos išrašymui nurodykite žemiau esančiame laukelyje
Įmonės rekvizitai sąskaitos išrašymui bus automatiškai sugeneruoti iš portalo Rekvizitai.lt duomenų bazės
*Nebūtina, galima nurodyti vėliau – po registracijos patvirtinimo
*Nebūtina, galima nurodyti vėliau – po registracijos patvirtinimo

"Ačiū už mokymus, už pasidalintas žinias. Patikėjau Jūsų nuoširdumu, pakėlėte motyvaciją! Žengiame pirmuosius žingsnius elektroninėje prekyboje. Stengsimės įgyvendinti savo idėją ne tik Lietuvos mastu, nors prieš tai tokių ambicijų sau nekėliau. "
p. Elina Paulikienė
UAB "Taurunija"
"Buvo labai įdomus ir susimąstyti verčiantis penktadienis. Negaliu nesistebėti ir nesižavėti kaip aiškiai inžineriškai išreikšta Jūsų asmenybė pasiekė tokių puikių pardaviminių rezultatų. Tikiuosi dar turėsiu galimybių pabendrauti ir pasidalinti savo įžvalgomis apie UK rinką ir galbūt apie plėtrą USA rinkoje."
p. Nerijus Virbickas
Modus Group
"Nuoširdžiai ačiū labai už puikius mokymus! Ko gero, tai buvo geriausi mokymai, kiek man teko klausyti – tikrai daug puikių praktinių patarimų!"
p. Emilija
UAB Piccoli
"Norėjau padėkoti už puikius mokymus apie Elektroninę prekybą! Esu dirbusi apie 12 metų pardavimuose tiesiogiai su klientais, tačiau man visada įdomu buvo prekyba internetu. Pateikėte tikrai vertingos informacijos, dabar tik reikia ramiai ją sukramtyti ir veikti :-)"
p. Sigita Narkienė
UAB Avastata
"Ačiū už nerealius mokymus!"
p. Vaidotas Samuolis
KRKA Group